• Jimmy 100 101 102
    Jimmy 100 101 102
  • Jimmy 110 111 112
    Jimmy 110 111 112

Jimmy

Efektem światowej klasy projektu Krijna Hamelinka jest nietuzinkowy wygląd krzesła Jimmy. Prosty, choć przewrotny pomysł stworzenia identycznego siedziska i oparcia zaowocował wyglądem, który zdecydowanie rzuca się w oczy. Ale najważniejsza jest wytrzymałość . Mocna rama i najlepszej jakości materiały gwarantują ogromną odporność na uderzenia i uszkodzenia.
 
Typ : krzesło na zamkniętych płozach, krzesło na zamkniętych płozach z podłokietnikami, krzesła z możliwością łaczenia w rzędy, krzesła z możliwością układania w stosie.
 
 
FUNKCJE:
 
 
Przezroczyste stopki
Przezroczyste stopki decydują o estetyce i zabezpieczają podłogę przed porysowaniem.

Jimmy link
Jimmy link specjalne stopki umożliwiające połączenie krzeseł w rzędy.

Solidna rama
Rama solidna wykonana z prętów stalowych nie odkształca się pod wpływem uderzenia. Wszystkie elementy ramy są ze sobą spawane, eliminując w ten sposób możliwość celowego czy przypadkowego rozkręcenia.

Składowanie krzeseł
Składowanie w stosie do 10 sztuk ? krzesła można składować w wysokich, pionowych stosach, zapewniając ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Nakładki na siedzisko i oparcie
Nakładki na siedzisko i oparcie ? wersja tapicerowana posiada łatwe do utrzymania w czystości, przykręcane nakładki. W przypadku przecięcia lub przypalenia nakładkę można szybko wymienić. Wymiana nakładki pozwala przywrócić pierwotny wygląd krzesła bez potrzeby jego wymiany.

Siedzisko i oparcie
Siedzisko i oparcie wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na zginanie i odkształcenia dzięki solidnym żebrowaniom. Uwagę zwraca ciekawe wymodelowanie.

Wytrzymała rama
Na pozór delikatna rama przejdzie najcięższe testy wytrzymałości.

Trwałość konstrukcji
Żebrowanie siedziska i oparcia zapewnia trwałość konstrukcji.

Jimmy 1a

Jimmy 1a

Jimmy 1b

Jimmy 1b

Jimmy 1c

Jimmy 1c

Jimmy 2a

Jimmy 2a

Jimmy 2b

Jimmy 2b

Jimmy 2c

Jimmy 2c