• Kubik 116 126
    Kubik 116 126
  • Kubik 312
    Kubik 312

Kubik

Dla nowoczesnego menedżera Kubik jest jak dobra inwestycja. Jest kilka poważnych argumentów "za". Po pierwsze: dynamiczny, nowoczesny wygląd. Argument drugi to zaawansowane rozwiązania ergonomiczne i intuicyjna regulacja. Podejmując racjonalne decyzje zapewniasz sobie pokaźne profity: swobodną, lecz profesjonalną prezencję oraz idealne dopasowanie fotela do sylwetki.
 
Typ : krzesło na podstawie jezdnej, krzesło na podstawie jezdnej z podłokietnikami, krzesło na płozach z podłokietnikami.
 
 
FUNKCJE:
 
 
Mechanizm synchroniczny
Mechanizm synchroniczny - zapewnia płynność ruchu oraz szerokie możliwości adaptacji do wagi i wzrostu użytkownika; łatwa obsługa dzięki dwóm dźwigniom umieszczonym po obu stronach siedziska w zasięgu ręki.
 
Funkcje mechanizmu:
1.    synchroniczne odchylanie oparcia i siedziska w zakresie: 9 - siedzisko, 21 - oparcie
2.    możliwość blokady oparcia w 5 pozycjach
3.    regulacja głębokości siedziska z 7 pozycjami blokowania
4.    precyzyjna, bezstopniowa regulacja siły odchylania za pomocą łatwego w użyciu, ergonomicznie ukształtowanego pokrętła znajdującego się z prawej strony siedziska
5.    zabezpieczenie anti?shock uniemożliwiające uderzenie oparcia w plecy po zwolnieniu mechanizmu.

Pięcioramienna postawa krzesła
Pięcioramienna podstawa krzesła wykonana z polerowanego aluminium - posiada szerokie ramiona, dające stabilność krzesłu.

Automatyczny hamulec
Kółka o dużej średnicy (65 mm), dzięki którym krzesło porusza się bardzo lekko po wszystkich powierzchniach. Automatyczny hamulec zapobiega odjechaniu krzesła w momencie wstawania. Możliwość wyboru kółek do miękkich lub twardych podłóg.

Podnośnik pneumatyczny
Podnośnik pneumatyczny umożliwia płynną regulację wysokości siedziska oraz dodatkowe miękkie amortyzowanie podczas siadania.

Wygodne siedzenia
Sklejkowe szkielety siedziska i oparcia pokryte poliuretanową pianką o dużej gęstości, gwarantującą wysoką odporność na odkształcenia i zapewniającą wygodę siedzenia.

System Schukra
Wbudowany system Schukra (regulacja w dwóch płaszczyznach) pozwala dostosować kształt oparcia w odcinku lędźwiowym, zapewniając komfortową pracę.

Regulowane podłokietniki
Podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach (3D) - regulacja wysokości, obrotu nakładki oraz odległości nakładki od oparcia gwarantuje użytkownikowi komfortowe podparcie nadgarstków, przedramion i ramion.

Ergonomiczny kształt oparcia
Ergonomiczny kształt oparcia daje właściwe podparcie pleców na całej ich długości.

Regulowany zagłówek
Specjalnie wyprofilowany, regulowany zagłówek zapewnia pewne i komfortowe podparcie głowy.


Kubik 116

Kubik 116

Kubik 117

Kubik 117

Kubik 216

Kubik 216

Kubik 312

Kubik 312