• Staccato 100 101 102
    Staccato 100 101 102
  • Staccato 110 111 112
    Staccato 110 111 112
  • Staccato 304 314
    Staccato 304 314

Staccato

Sprytne Staccato błyskawicznie i bez trudu zamieni salę bankietową w salę wykładową czy pokój konferencyjny w salę szkoleniową. To wyjątkowo użyteczne krzesła, które łatwo łączyć, przestawiać oraz magazynować na niewielkiej przestrzeni. Ciekawa forma Staccato powstała w założonym przez Armina Sandera studiu projektowym ITO Design z inspiracji współczesnymi trendami w architekturze. Nowoczesne kształty są jednak podporządkowane niezwykłej funkcjonalności.
 
Typ : krzesło, krzesło z podłokietnikami, krzesła z możliwością łaczenia w rzędy, krzesła z możliwością układania w stosie.
 
FUNKCJE
 
Rzędy krzeseł
Połączone w rzędy krzesła posiadają po dwa podłokietniki z każdej strony, zapewniając komfort siedzącym obok siebie osobom.
Łączenie krzeseł w rzędy
Specjalny łącznik umożliwia błyskawiczne łączenie krzeseł w rzędy dowolnej długości, dzięki czemu zaaranżowanie sali wykładowej jest możliwe w niezwykle krótkim czasie.

Wielość wersji wykończenia
Wielość wersji wykończenia krzeseł:
•    drewniane siedzisko i oparcie
•    tapicerowane siedzisko i drewniane oparcie
•    tapicerowane siedzisko i oparcie.

Łącznik krzeseł
Możliwość łączenia w rzędy za pomocą specjalnego łącznika, posiadającego funkcję zabezpieczenia przed przypadkowym rozłączeniem. W rzędy można łączyć zarówno krzesła z podłokietnikami, jak i bez podłokietników. Poszczególne krzesła w rzędzie, jak i całe rzędy można numerować.

Składowanie krzeseł
Składowanie w stosie do 10 sztuk ? krzesła można poukładać w wysokich, pionowych stosach, zapewniając ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni magazynowej. Ułożone w stos krzesła opierają się wyłącznie na ramach, zapobiegając uszkodzeniu siedziska. Składowanie dotyczy również krzeseł z podłokietnikami.

Stopki stabilizujące
Stopki stabilizujące, dzięki którym krzesło dopasowuje się do każdego rodzaju podłogi zachowując stabilność.

Składane siedziska
Możliwość składania siedziska zapewnia wygodę podczas przechodzenia między rzędami, a także pozwala zaoszczędzić przestrzeń.

Składane podłokietniki
Składane podłokietniki o bardzo trwałej strukturze; wykonane są z wytrzymałej stali pokrytej plastikowymi nakładkami wyjątkowo odpornymi na uszkodzenia.

Wózek do przewożenia krzeseł
Wózek służący do przewożenia krzeseł ułożonych w stos.


Staccato 100

Staccato 100

Staccato 101

Staccato 101

Staccato 102

Staccato 102

Staccato 110

Staccato 110

Staccato 111

Staccato 111

Staccato 112

Staccato 112

Staccato 212

Staccato 212

Staccato 304

Staccato 304

Staccato 314

Staccato 314